About

Roksana 
urodziny: 14.06.1998r


O czym jest ten blog? Tak naprawdę nie ma jednego nurtu, którym się kieruję - jest po prostu o wszystkim. Pisanie jest dla mnie czymś w rodzaju terapii, a blog traktuje jak miejsce, w którym mogę napisać o tym, co mnie trapi, o moich spostrzeżeniach, opiniach, o tym co mnie rozśmiesza i co mnie denerwuje. To mój mały, bezpieczny zakątek w sieci. Gdybym prowadziła go tylko i wyłącznie dla korzyści nie wyglądał by tak, jak wygląda, nie był by na tyle osobisty.  Mam nadzieje, że moi czytelnicy docenią, zrozumieją, a może nawet utożsamią się z tym co tutaj piszę, kto wie może nawet uda mi się w ten sposób komuś doradzić czy pomóc ;) 3 komentarze :

 1. Sama mam taki blog i pierwsza osoba napisała dopiero w grudniu. Przyniesie efekty na pewno. Tylko trzeba trochę czasu. Pamiętaj,że taki blog to długo okres czasu na czekanie na komentarze, które będą z pytaniami do ciebie.
  Www.yourselflp.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Przypadkiem natknęłam się na Twój blog szukając co to jest "tumblr girl" ( nie jestem stara ale mam na tyle za dużo lat by nie wiedzieć ( swoją drogą niestety byłam wielce rozczarowana wynikami )). Przelotnie spojrzałam na kwestie jakie tu poruszasz i chętnie bym podyskutowała jako osoba dorosła i już przeciętnie doświadczona przez życie. Bardzo fajnie się czyta ale popracuj trochę nad ortografią ;)

  Pozdrawiam x0x0

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety internet potrafi ogłupić, wynikiem są właśnie moje problemy z ortografią. Od czasu większej aktywności w sieci oraz doświadczeniu z klawiaturą i czytaniem tekstów, w którym nie ciężko o błędy, moja poprawność zaczęła kuleć.. :/

   Usuń

Dziękuję za każdy komentarz. To bardzo motywuje do dalszej pracy.
xoxo

© Typical Girl | Szablon stworzony przez Glowczynski.pl.